CENNIK

Ceny zależne są od sezonu.

KOSZT WYNAJMU

Ceny zależne są od sezonu, liczby gości i długości pobytu. W tabeli podana jest cena za dobę pobytu dla określonej liczby gości (np. pobyt weekendowy - za pobyt 4 osób od piątku po południu do niedzieli przed południem, czyli 2 doby, opłata wyniesie 2 x 600 zł = 1200 zł.). Każdy z domków ma tą samą stawkę. Dodatkowo w koszcie pobytu należy uwzględnić opłatę miejscową dla gminy Poronin - 2 zł/dzień/1 os. Opłata ta, jest przez nas pobierana w dniu przyjazdu, za cały okres pobytu.

Dzieci do lat trzech nocują całkowicie za darmo. Prosimy bezpośrednio po złożeniu rezerwacji, telefonicznie lub mailowo poinformować o tym obsługę domku. Dzieci powyżej trzeciego roku życia traktowane są jako osoby dorosłe  i powinny być uwzględnione podczas procesu rezerwacji.

5% zniżki

dla stałych klientów w terminie 08.09-15.12

Jeśli odwiedzasz nas ponownie, to w tym terminie otrzymasz zniżkę. Zadzwoń zanim zarezerwujesz by ustalić szczegóły.
dzieci

dla dzieci do trzeciego roku życia

Jeśli odwiedzasz nas z tak małym członkiem rodziny wiedz o tym, że śpi on całkowicie za darmo. Mamy też możliwość dostosowania domku do potrzeb najmłodszych.
5% zniżki

dla rezerwujących trzy domki na raz

Jeśli odwiedzasz nas w większym gronie i wynajmujesz od razu trzy domki na ten sam termin, zadzwoń by ustalić szczegóły.

Zwierzęta mile widziane

U nas zwierzęta nocują za darmo - bez dodatkowych opłat.